Predávate svoje auto? Profesionálne sprostredkovanie predaja vášho vozidla Že sa nemusíte starať vôbec o nič!😊 " />
Loader

Detail vozidla

Predávate svoje auto? Profesionálne sprostredkovanie predaja vášho vozidla Že sa nemusíte starať vôbec o nič!😊

 • Vyžiadajte si viac informácií
 • Poslat Inzerat
 • Vytlačiť ponuku
<span style="color:#004a89"> Predávate svoje auto?</span>      Profesionálne sprostredkovanie predaja vášho vozidla                 <span style="color:#004a89">   Že sa nemusíte starať vôbec o nič!😊                                       </span>
POPIS
 •  Prehľad vozidla
 •  Navštívte predajcu

Výhodou pre vás je že sa nemusíte starať vôbec o nič čo sa týka predaja vášho vozidla, to všetko bude prácou našej spoločnosti.

Profesionálne sa postaráme kompletne o celý predaj od prvotného čistenia vozidla , nafotenia vozidla ,inzerciu ,až po samotný predaj konečnému užívateľovi a samozrejme o administratívu ohľadne evidencie vozidla. Zodpovednosť za nami predávané vozidlá preberáme v plnej miere my.

+ Kompletne vyčistíme vozidlo pred predajom
+ Nafotíme vozidlo
+ Vozidlo nainzerujeme na všetky inzertné portály a naše Webové stránky +Facebook a Instagram , kde všade máme platenú propagáciu.
+ Sprostredkujeme pre kupujúcich financovanie vozidla , spolupracujeme so všetkými bankovými a leasingovými spoločnosťami
+ vyriešime kompletnú administratívu k vozidlu (odhlásenie vozidla , prihlásenie vozidla , ukončenie prípadného financovania, či poistenia)
+ Sprostredkujeme poistenie pre kupujúceho

Vďaka týmto hlavným výhodám je predaj vozidla cez našu spoločnosť rýchlejší ako keď vozidlo predáva súkromná osoba , a hlavne bezstarostný pre vás.
Z našej doterajšej praxe sa nám darí každé jedno vozidlo predať do 30 dní. Naša provízia za predané vozidlo je v rozmedzí 300 až 400 eur ,samozrejme aj podľa individuálnej dohody s klientom.

Všetky vozidlá ktoré predáva naša spoločnosť sú vystavené v priestoroch našej prevádzky na Lamačskej ceste 45/A v Bratislave, kde máme kompletný bezpečnostný systém ako sú kamery a alarm v celom priestore a prevádzku chráni súkromná bezpečnostná služba.

  Podobné vozidlá z ponuky

  Top